Угода користувача

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


Інформація, розміщена на сайті Інтернет-магазину interial.com.ua, містить умови пропозиції купівлі товару та є публічною офертою відповідно до Закону України. Акцептом Покупця є оформлення замовлення на запропонований товар.
У своїй діяльності Інтернет-магазин керується положеннями Цивільного кодексу України, Законом України «Про захист прав споживачів», Правилами продажу товарів дистанційним способом та іншим чинним законодавством України.
Ці умови можуть бути змінені Інтернет-магазином без будь-якого спеціального повідомлення, нова редакція Умов набуває чинності з моменту її розміщення на сайті interial.com.ua, якщо інше не передбачено новою редакцією Умов та не поширюється на правовідносини між Покупцем та Інтернет- магазином, що виникли до набуття чинності нової редакції Умов.


2. ВИЗНАЧЕННЯ УМОВ


Інтернет-магазин - частина торгової організації, призначена для надання покупцю за допомогою мережі Інтернет відомостей, необхідних при здійсненні покупки, у тому числі про асортимент товарів, ціни, продавця, способи та умови оплати та доставки, для прийому від покупців за допомогою мережі Інтернет повідомлень про намір придбати товари, а також для забезпечення можливості доставки товарів продавцем або його підрядником за вказаною покупцем адресою або до пункту самовивезення.


Веб-сайт Інтернет-магазину - належить Інтернет-магазину та адміністрована ним сукупність логічно пов'язаних між собою веб-сторінок, що містять дані про товари та умови їх покупки, за адресою interial.com.ua.


Товар – одяг, аксесуари та товари для дому, представлені у каталозі Інтернет-магазину на його сайті.


Покупець - особа, яка купує або замовляє товар, так і має намір замовити або вже використовує товар для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності.


Персональні дані - інформація, передбачена Законом «Про персональні дані», що добровільно та усвідомлено надається Покупцем при оформленні замовлення в Інтернет-магазині та необхідна для виконання інтернет-магазином замовлення Покупця. Інтернет-магазин, що здійснює при необхідності обробку персональних даних Покупців, вжив достатніх організаційних та технічних заходів для захисту персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них або їх знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження, а також від інших неправомірних дій.


Захист персональних даних - заходи інтернет-магазину з обробки персональних даних Покупця з метою статистичних обробок, маркетингових досліджень, підвищення ефективності обслуговування кожного Покупця, надання ексклюзивної інформації про спеціальні пропозиції, новинки та інші маркетингові матеріали.


Замовлення - електронна або усна заявка Покупця на придбання Товару з каталогу Інтернет-магазину, погоджена Сторонами, прийнята та оформлена оператором інтернет-магазину.


Договір - угода купівлі-продажу між Покупцем та інтернет-магазином про придбання Покупцем певних Товарів за певною ціною, з доставкою у погоджені терміни на певних умовах доставки чи отримання.


Послуги - комплекс заходів інтернет-магазину щодо Покупця, що здійснюється з метою виконання умов Договору, що включає, але не вичерпний, такі послуги, як доставка Замовлення Покупцю, інформування Покупця про процес виконання Договору тощо.


3. УМОВИ ПРИДБАННЯ ТОВАРУ


Електронний каталог. Опис та ціна Товару.


Наявність Товарів, представлених у каталозі Інтернет-магазину, визначається індивідуальним статусом Товару, який відображається у жанровому каталозі, а також на картці Товару з докладним описом його характеристик.


Вся інформація про Товар, представлена ​​на сайті, носить інформаційний характер, не є рекламою і не може повною мірою передавати всю інформацію про властивості та характеристики Товару.


Фото, схеми, малюнки, відеозображення зразків Товару в каталозі є власністю Інтернет-магазину або його контрагентів. Кожне зображення зразка супроводжується текстовою інформацією про товар. Якість налаштування та особливості екрана комп'ютера Покупця можуть спотворювати колірну гаму представленого Товару. Покупець має право звернутися до служби підтримки Інтернет-магазину за додатковою інформацією про товар, що його зацікавив. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (телефоном або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку Товару.


Товар може мати незначні відмінності від зображення, представленого на сайті, за кольором, формою, розміром або іншими параметрами. Будь-які характеристики Товарів можуть бути змінені виробником Товару без попередження. Товар у випадках, передбачених законодавством України, має всі необхідні сертифікати та повністю відповідає нормам та вимогам законодавства України.


У разі виникнення з боку Покупця питань та претензій він повинен звернутися до Служби роботи з Покупцями Інтернет-магазину за телефоном або електронною поштою, зазначеними на Сайті. Усі суперечки сторони намагатимуться вирішити шляхом переговорів, при недосягненні угоди спір може бути переданий на розгляд іншим об'єктам відповідно до чинного законодавства України.